Categories
Entrepreneurship & self-development

Pačios linksmiausios Super Bowl 2015 reklamos

Nors niekada tiesiogiai nedirbau video reklamų kūrime, bent dukart per metus pasitaiko proga prisėsti ir peržiūrėti, ką naujo sugalvojo reklamos agentūros šiais metais. Vienas iš tų dviejų pažiūrėjimų – tai Kanų Liūtų reklamų festivalis, kuomet apdovanojamos geriausios metų reklamos. Kitas – vienas didžiausių renginių JAV – Super Bowl 2015 (NFL lygos finalas), kuomet įmonės / organizacijos ir joms atstovaujančios agentūros varžosi dėl sporto mėgėjų dėmesio.

Tiesa, kad dauguma reklamų – tai pelno siekiančių organizacijų reklamos – informatyvios, apeliuojančios į įvairius žiūrovų jausmus bei, žinoma, juokingos. Bet tokių čia nebus:)) kiek apgavau.

Savo veikloje vadovaujuosi požiūriu, kad, kad ir kaip nuvalkiotai skamba, darbu ir veikla noriu daryti gera, tad didelė dalis mano projektų yra arba švietimui, arba įvairioms nevyriausybinėms organizacijoms. Vien dėl savo skrupulų nenorėčiau gaišti laiko, kurį galima panaudoti protingiau, kuriant reklamą eiliniam saldžiam gėrimui, mob. ryšio operatoriaus reklamai ar alkoholiui.

Tad reklamos, kurios mane labiausiai žavi, išryškina įvairiausias socialines problemas, stigmas bei bando gelbėti mus kartais nuo savęs pačių, o kartais ir nuo kitų mums bloga linkinčių žmonių.

Tad ta proga, surinkau šiokį tokį kratinuką reklamų, dalis senų, dalis naujesnių, kurios man dėl vienos ar kitos priežasties įstrigo (ir tik vienintelė jų yra sponsoriaujama Intel (kitos ne pelno), bet problema – socialinė, tad “praleidau”).

Prasmingo žiūrėjimo.

NO MORE’s

“Slap her”

Most Shocking Second a Day Video

FNSF: HIDE-AND-SEEK

Zelfmoord1813 | Would you answer this suicide call?

Meet the Drink Up Fountain

What if you were invited to your own funeral?

First Gay Hug (A Homophobic Experiment) | First Kiss Video

The Royal Dutch Guide Dog Foundation (KNGF) commercial for veteran dogs

French National Road Safety Campaign: I Love You Very Much

Look Inside.™: Mick Ebeling

Peruvian Cancer Foundation: Searching for Hearts